Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář

Kód: 8811403

Úplný název:

Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář (Čmolík Vokáč Jiří, Rak Jan, Urbanová Monika):

Autor a popis:

Čmolík Jiří Vokáč, Rak Jan, Urbanová Monika, Inner Winner, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
197 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Unikátní věčný kalendář vytvořený pro vaši osobní cestu a nalezení odpovědí na skryté otázky. Je inspirovaný kvantovou fyzikou a jejím pojetím naší reality. Na citátech se podílely tři osobnosti, které spojuje láska ke kvantové fyzice, spiritualitě a zkoumání lidské existence. Jsou jimi Jiří Vokáč Čmolík, transformační řečník a autor systému Neurorestart, prof. Jan Rak, kvantový fyzik a vedoucí projektu Alice ve švýcarském CERN, a Monika Urbanová, autorka Epigen terapie a terapeutka.

Pomocí fraktálů, autorských energetických symbolů, získáte nový pohled na své podvědomí a hlubší práci v hlubinách své duše. S kalendářem můžete pracovat každý den, zapíšete si své důvody k vděčnosti, popřípadě se nabijete prostřednictvím energetického symbolu. Uvědomění si každodenní vděčnosti navyšuje pocit štěstí a radosti ze života.

Fraktály jsou na první pohled složité útvary, která nemají žádná pravidla. Přesto podle matematiků a fyziků mají překvapivě jednoduchou strukturu. Při pozorování fraktálu pochopíte, že se stále mění – stejně jako jeho hloubka. Je to podobné jako u našeho podvědomí, které také prochází neustálou proměnou; každým dnem vyplouvají na povrch z hlubin vaší duše nové podněty, které vás posouvají kupředu. Autorské energetické symboly Jiřího Vokáče Čmolíka vás nabijí, jejich použití je jednoduché – přiložením levé ruky na symbol aktivujete energii.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kalendáře

 
Knihkupectví / Kalendáře / Kvantový čas věčný kalendář - nástěnný kalendář