Kvantový zloděj

Kód: 7193359

Úplný název:

Kvantový zloděj (Rajaniemi Hannu):

Autor a popis:

Rajaniemi Hannu, Laser, 336 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Jean le Flambeur je posthumanistický zločinec, psycholupič, hochštapler a podvodník. Jeho původ je zahalen tajemstvím, ale jeho eskapády zná celá Heterarchie - od vloupání do gigantických diomozků vnitřních planet, jimž zcizil jejich vlastní myšlenky, až po krádeže vzácných pozemských starožitností z majetku šlechty pohyblivých martských měst. Až na to, že Jean udělal jednu chybu.
Sedmá kniha z řady Moderní díla science fiction.
Teď je odsouzen k pobytu v dilematické věznici, virtuálním nápravném ústavu spravovaném axelrodskými archonty, kde hraje nekonečné variace jednoho herně-teoretického rébusu s nespočetnými replikami sebe sama. Jeanovu každodenní rutinu smrti, zrady a spolupráce však převrátí vzhůru nohama příchod Mieli a její pavoučí lodi Perhonen. Právě ona mu nabídne možnost získat zpět ztracenou svobodu a schopnosti jeho starého já - ovšem výměnou za uskutečnění té jediné loupeže, která se mu tak docela nepovedla…
Kvantový zloděj je úchvatný román v duchu hard sci-fi, jehož děj se odehrává v daleké budoucnosti naší sluneční soustavy, a zároveň akční krimi příběh plný bizarních posthumanistických postav, jejichž počínání nicméně řídí skrznaskrz lidské pohnutky zrady, pomsty a žárlivosti. Výsledkem je naprosto strhující knižní debut.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kvantový zloděj do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kvantový zloděj.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kvantový zloděj (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kvantový zloděj bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kvantový zloděj doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé