Květinové dekorace - Rozkvetlé nápady pro šikovné ruce, Od Valentina až po silvestra

Kód: 2491420

Úplný název:

Květinové dekorace - Rozkvetlé nápady pro šikovné ruce, Od Valentina až po silvestra (Wagener Klaus):

Autor a popis:

Wagener Klaus, Ikar, 176 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Valentin, narozeniny, letní rodinná oslava, silvestrovská party s přáteli… Ozdobte interiér či zahradní stůl malými, romantickými nebo vtipnými květinovými dekoracemi. Darujte rozkvetlé nápady hýřící barvami přátelům. Aranžmá k nejrůznějším příležitostem: podrobné a přehledné návody na zhotovení z dostupných materiálů a popisy technik. Často stačí jen nepatrný trik, abychom uspěli.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Květinové dekorace - Rozkvetlé nápady pro šikovné ruce, Od Valentina až po silvestra do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Květinové dekorace - Rozkvetlé nápady pro šikovné ruce, Od Valentina až po silvestra.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Květinové dekorace - Rozkvetlé nápady pro šikovné ruce, Od Valentina až po silvestra (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Květinové dekorace - Rozkvetlé nápady pro šikovné ruce, Od Valentina až po silvestra bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Květinové dekorace - Rozkvetlé nápady pro šikovné ruce, Od Valentina až po silvestra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Květinové dekorace - Rozkvetlé nápady pro šikovné ruce, Od Valentina až po silvestra