Květy vášně

Kód: 7384230

Úplný název:

Květy vášně (Cartland Barbara):

Autor a popis:

Cartland Barbara, Baronet, 186 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
147 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Paříž 1867. Ruský princ Ivan Volkonskij se zamiluje do skvělé mladičké tanečnice Lokity, dívky zahalené tajemstvím. Posílá jí bohaté květinové dary a drahocenné šperky, ale marně. Její přísná guvernantka ji hlídá jako ostříž. Princ se však nedá odradit, nakonec se setkání obou mladých lidí uskuteční, a vzplane mezi nimi obapolná láska.
Lokita žije osaměle, jen s věrnou pečovatelkou, která už léta chrání tajemství dívčina původu ze strachu o její bezpečí. Tajemství lze prozradit až po smrti jednoho mocného muže, jemuž by Lokitina existence ublížila ve společenském postavení.
Lokita přece jen získává svou pravou totožnost a titul ruské princezny. Její matka byla Ruska z rodu Romanovců, jež záhy umřela, a otec Angličan. Jejich sňatek musel být tajen před carskou rodinou.
Princ Volkonskij, který se dlouho pokoušel o vše, jen aby Lokitu získal, může nyní předstoupit před cara Alexandra s prosbou o povolení sňatku a mladí lidé nastupují svou cestu ke štěstí skvostnou svatbou v princově pohádkovém sídle.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Květy vášně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Květy vášně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Květy vášně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Květy vášně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Květy vášně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy