Kým jsme byli, jsme a budeme

Kód: 7424096

Úplný název:

Kým jsme byli, jsme a budeme (Krejčí Pavel):

Autor a popis:

Krejčí Pavel, DIALOG, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
205 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
 

Před lety si Pavel Krejčí přečetl informaci o indických knihovnách palmových listů, v nichž jsou ochraňovány před tisíci roky pořízené záznamy budoucích životních příběhů dnešních lidí, a byl tímto tématem uchvácen. Brzy nato se vydal do Indie a navštívil jednu z knihoven, v níž indický nádí (čteč) vyhledal jeho palmový list a seznámil ho s jeho obsahem.
Autor se dozvěděl nejen detaily ze svých minulých životů i z toho současného, ale byl obeznámen i s událostmi, které ho v dohledné době očekávají a neminou.
Fakta, která mu byla v knihovně sdělena, jej svou přesností natolik ohromila, že opustil občanské povolání a začal se zabývat zkoumáním mystéria palmových listů. Záhy došlo v autorově životě k událostem, které čteč předpověděl.
Je tedy náš osud předurčen? Vycházíme vstříc osudu sami, nebo i on nám? Dokážeme změnit nepříznivé události k lepšímu nebo se jim vyhnout? Platíme strádáním za svoje minulá pochybení? Potkali jsme svoje nejbližší i v minulých životech?
Rodíme se stále znovu? Autor také pozval dva čteče do Prahy, kde při semináři v sále Novoměstské radnice vzbudili doslova senzaci.
V současné době přednáší, organizuje pro zájemce čtení palmového listu i putování po jižní Indii. Lze ho kontaktovat na e-mailové adrese: pavellkrejcii@seznam.cz
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kým jsme byli, jsme a budeme do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kým jsme byli, jsme a budeme.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kým jsme byli, jsme a budeme (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kým jsme byli, jsme a budeme bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kým jsme byli, jsme a budeme doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady