Kytara - Škola hry na akustickou a elektrickou kytaru + CD

Kód: 7391498

Úplný název:

Kytara - Škola hry na akustickou a elektrickou kytaru + CD (Capone Phil): Škola hry na akustickou a elektrickou kytaru + CD

Autor a popis:

Capone Phil, Slovart, 256 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Tento průvodce vás naučí hrát na kytaru během chvilky za pomoci jednoduchých, ilustrovaných lekcí. Dozvíte se v něm, jak vybrat tu správnou kytaru, číst tabulatury, jak správně vybrnkávat i jak hrát dvojhmaty - tedy vše, co potřebujete k tomu, aby byla vaše hra co nejefektivnější. Akordové postupy a riffy jsou zakresleny do srozumitelných diagramů, správný prstoklad je demonstrován na doprovodných fotografiích. Díky své velikosti se kniha vejde do kytarového pouzdra, kroužková vazba umožňuje snadné rozložení a nahlédnutí kdykoli a kdekoli budete potřebovat. Obsahuje CD s více než 50 pomocnými nahrávkami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kytara - Škola hry na akustickou a elektrickou kytaru + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kytara - Škola hry na akustickou a elektrickou kytaru + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kytara - Škola hry na akustickou a elektrickou kytaru + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kytara - Škola hry na akustickou a elektrickou kytaru + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kytara - Škola hry na akustickou a elektrickou kytaru + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Kytara - Škola hry na akustickou a elektrickou kytaru + CD