Labyrint záhad - Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska

Kód: 7404199

Úplný název:

Labyrint záhad - Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska (Vašíček Arnošt):

Autor a popis:

Vašíček Arnošt, Edice České televize, 216 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
226 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy, paranormální úkazy, utajené skutečnosti, historické otazníky, překvapivé souvislosti, odvážné hypotézy, přísně tajné konspirace….

Nachází se na našem území trosky plavidla mimozemšťanů? Jsme jen krůček od objevení rakví s bytostmi odjinud? Sahá minulost českého národa až k samým kořenům lidstva vyhnaného drtící živelnou katastrofou z původních sídel? Byl hrad lidožravých obrů pouhým výmyslem, nebo archeologické objevy podporují tuto hrůznou kapitolu našich dějin? Podaří se odhalit tajemství kamene smrti? Jsme obklopeni duchy a přízraky? Jaká tajemná síla vypálila podivné otisky rukou? Žili mezi námi nezranitelní fexti? Byl Vojtěch z Pernštejna zavražděn? Střeží jeho hrobku smrtící kletba? Jsou upíři a vlkodlaci pouze výplodem lidské fantazie, nebo docházelo ke skutečným přeměnám v krvežíznivá monstra? Dokážeme rozluštit staré tajemné nápisy? Lze vysvětlit přemíru nadpřirozených úkazů na hradech a zámcích?

Názvy některých kapitol:
Mimozemšťané zpoza humen - V zubech kanibalů - Kámen smrti - Neviditelní zabijáci - S upíry v patách - Prokleté poklady - Záhada sovího prince - Příliš mnoho trpaslíků - Zapomenuté hrady - Beskydské přízraky - Kamenné rébusy - Podzemní město - Magičtí Slované - V obklíčení duchy - Pekelný hrad - V propasti času - Ďáblův společník - Děsivé proroctví - Otisky nadpřirozena… .

Arnošt Vašíček tentokrát pátrá po největších záhadách u nás a pokouší se je rozluštit s pomoci odborníků i srovnáváním s podobně tajemnými případy ze zahraničí. A jak je u tohoto autora obvyklé, i tentokrát nabízí čtenáři řadu překvapivých souvislostí a odvážných hypotéz. Nové důkazy o utajené historii názorně dokresluje velkorysý obrazový doprovod.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Labyrint záhad - Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Labyrint záhad - Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Labyrint záhad - Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Labyrint záhad - Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Labyrint záhad - Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záhady / Labyrint záhad - Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska