Lahodné dárky - Jedlé specialitky zahřejí u srdce a zachutnají…

Kód: 7359328

Úplný název:

Lahodné dárky - Jedlé specialitky zahřejí u srdce a zachutnají… (McCloskeyová Jess): Jedlé specialitky zahrejí u srdce a zachutnají

Autor a popis:

McCloskeyová Jess, Metafora, 144 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Že nevíte, co jsou to LAHODNÉ DÁRKY? Přece drobnosti k nakousnutí v rozkošných krabičkách! Chutí tu najdete nepřeberně, na každého se dostane. Je libo sladké jako romantická láska nebo ostré jako vášeň? To všechno tady máme, jenom si vybrat.

Myslíte si, že nejlepší dárky jsou takové, které se dají sníst? Pak jste na správné adrese. A pokud budou i nádherně vypadat a budou uložené v rozkošných košíčcích, krabičkách a nápaditě vyzdobené, určitě jim nikdo neodolá.
Kombinace bohatých chutí s jednoduchou a snadnou výrobou dělá z našich chutných dárečků opravdové delikatesy. Postup pro jejich výrobu je pečlivě rozepsán od samého začátku. Od nákupu potřebných surovin přes vlastní přípravu až po elegantní obal či aranžmá. Sami se nejspíš podivíte, jak něco, co na první pohled vypadá tak složitě, může být ve skutečnosti tak snadné. A taky nejspíš nevíte, co všechno můžete jako dekoraci a „obalovou techniku“ použít. Myslíte, že si musíte kupovat drahý materiál? Ani náhodou. Uvidíte, že spoustu ho naleznete ve vlastní domácnosti.
Co můžeme chtít lepšího než nevídané nové nápady, kouzelné úpravy a vynikající pochutnání? A právě tohle všechno naše knížka nabízí. Někdo má svátek? Narozeniny? Nebo už se vám prostě sbíhají sliny? Nic jednoduššího: Rychle do práce - a dobrou chuť!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lahodné dárky - Jedlé specialitky zahřejí u srdce a zachutnají… do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lahodné dárky - Jedlé specialitky zahřejí u srdce a zachutnají….
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lahodné dárky - Jedlé specialitky zahřejí u srdce a zachutnají… (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lahodné dárky - Jedlé specialitky zahřejí u srdce a zachutnají… bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Lahodné dárky - Jedlé specialitky zahřejí u srdce a zachutnají… doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Lahodné dárky - Jedlé specialitky zahřejí u srdce a zachutnají…