Lapálie nejen se zvířaty aneb To by se zoologovi nikdy nemělo stát

Kód: 8808873

Úplný název:

Lapálie nejen se zvířaty aneb To by se zoologovi nikdy nemělo stát (Zelinka Jaroslav): aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát

Autor a popis:

Zelinka Jaroslav, KLIKA, 140 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 22.3.2018
 
 
 
 
 
207 Kč (290 Kč)
  / ks  
koupit
 

Máte doma potomka zapáleného do přírody a chovu nejrůznějších zvířátek? Jak to může dopadnout, když mu jednoho dne tato záliba přeroste přes hlavu a stane se mu povoláním? Dokážete si svůj byt představit jako zázemí pro různé hady a podobnou klientelu?
Co obnáší práce chovatele zvířat v zoo? Kniha humornou formou nahlíží pod pokličku jednoho z nejkrásnějších povolání, práce se zvířaty. Jaké to je, stát se členem opičí tlupy? Jak se zachovat, když vašeho kolegu uloví čáp nebo když se málem stanete součástí krajtího jídelníčku? A co dělat, když si zmije nebo zubr usmyslí, že se za každou cenu dostanou na svobodu?
Nejen o tom vypráví povídky chovatele exotických zvířat v ZOO, který celý svůj život zasvětil studiu a chovu zvířat roztodivných druhů od štírů, sklípkanů přes různé obojživelníky až po velké hady a krokodýly a za třicet let s nimi zažil příhody, které byste si jen stěží vymysleli.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lapálie nejen se zvířaty aneb To by se zoologovi nikdy nemělo stát do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lapálie nejen se zvířaty aneb To by se zoologovi nikdy nemělo stát.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lapálie nejen se zvířaty aneb To by se zoologovi nikdy nemělo stát (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lapálie nejen se zvířaty aneb To by se zoologovi nikdy nemělo stát bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Lapálie nejen se zvířaty aneb To by se zoologovi nikdy nemělo stát