Lasery a moderní optika (oborová encyklopedie)

Kód: 8584956

Úplný název:

Lasery a moderní optika (oborová encyklopedie) (Vrbová M.):

Autor a popis:

Vrbová M. a kolektiv, Prometheus, 474 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
334 Kč (370 Kč)
  / ks  
koupit
 

Encyklopedický slovník obsahuje stručné vysvětlení více než 1 500 pojmů z oblasti laserové techniky, základů vlnové optiky, nelineární optiky, spektroskopie, kvantové elektroniky, optoelektroniky, holografie, teorie koherence a dalších disciplín, jejichž rozvoj je těsně svázán s vynálezem a rozvojem nového zdroje koherentního optického záření - laseru. Popsány jsou aplikace laserů v různých oblastech lidské činnosti. Ke každému základnímu termínu je v záhlaví hesla uveden anglický a ruský ekvivalent.
Publikace poskytující rychlou a jasnou informaci je určena výzkumným a vývojovým pracovníkům, inženýrům, technikům a managerům, kteří s laserovou technikou pracují, ale také profesorům a studentům vysokých a středních škol a dalším zájemcům z řad široké veřejnosti, kteří hledají pohotové informace v daném oboru, popř. českou terminologii.

Kniha vznikla na základě dlouhodobé spolupráce jednotlivých autorů z různých výzkumných a vysokoškolských pracovišť. Encyklopedie obsahuje i rozsáhlý obrazový materiál (436 obrázků a 61 tabulek).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lasery a moderní optika (oborová encyklopedie) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lasery a moderní optika (oborová encyklopedie).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lasery a moderní optika (oborová encyklopedie) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lasery a moderní optika (oborová encyklopedie) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lasery a moderní optika (oborová encyklopedie) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Lasery a moderní optika (oborová encyklopedie)