Láska není řízek

Kód: 8100415

Úplný název:

Láska není řízek (Halamíčková Petra):

Autor a popis:

Halamíčková Petra, Eugenika, 392 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
313 Kč (428 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Česká autorka a psychoterapeutka na základě své bohaté praxe s moudrostí i humorem vypráví o rodinných a partnerských vztazích.

V první části věnované rodičovství se zaměřuje zejména na chyby, jichž se při výchově dopouštíme a jež pak naše děti deformují i v dospělosti. Druhá část rozebírá vztahy mezi muži a ženami. Přínosem knihy je podrobný rozbor konkrétních situací a dobré rady, jak v nich postupovat a jaké reakce naopak nejsou dobré nachází se zde analýza nezdravých modelů a naznačení východiska.

Ukázka:
Další situací je, když „neřešitel“ dostane návrh, jak krizovou situaci zvládnout, je to v jeho silách a schopnostech, zdánlivě souhlasí, ale vnitřně se s návodem neztotožňuje, takže ho nerealizuje. Říkám takovým lidem „neřešitel“. Návod totiž obsahuje něco, čeho by se neřešitel musel vzdát, nebo by musel udělat nějakou změnu ve svém životě, snažit se, spolupodílet se... Neřešitel se zdánlivě přizpůsobí, například někam zajde, ale dotyčného odborníka posléze pohaní, aby se vyvlékl ze své odpovědnosti, nebo se vymluví na jinou příčinu. Pro okolí je tento přístup velmi frustrující a i ti nejlepší přátelé to po čase vzdají, protože nevidí žádný posun často po dobu několika let.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Láska není řízek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Láska není řízek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Láska není řízek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Láska není řízek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Láska není řízek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Láska není řízek