Láskominy Denisy Bartošové - Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok

Kód: 8704975

Úplný název:

Láskominy Denisy Bartošové - Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok (Bartošová Denisa): Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok

Autor a popis:

Bartošová Denisa, Smart Press, 200 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
414 Kč (549 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Knihu Láska prochází kuchyní Vám Denisa uvařila, zabalila a věnovala v podobě tvořivé kuchařky jedlých dárků na celý rok. A protože měla Láska úspěch u nás i ve světě - vysloužila si na mezinárodní soutěži titul Nejkrásnější kuchařka světa, rozhodla se Denisa vytvořit knihu v pořadí druhou. A když říkáme vytvořit, myslíme tím skutečně, že si k tomu ta ženská s nenechavýma rukama sedla a vařila, balila, pletla, zaplétala, vyráběla, až vznikla kniha plná skvělých jedlých dárků k nejrůznějším příležitostem, kniha plná inspirativních nápadů na dárky pro vaše blízké, a to z lásky i z přátelství, pro radost i pro vzpruhu, do domu i na zahradu. (Obdarovat můžete ale i sami sebe. Je to žádoucí!) Nemůžeme nezmínit i tzv. last minut tvořivé a jedlé dárky, které se hodí ve chvílích, kdy na poslední chvíli zjistíte, že jste zazdili dědečkovy narozeniny nebo výročí s drahou polovinou. A perlička nakonec - prostor pro vaše poznámky, recepty, tipy, vychytávky nebo fotky v každé kapitole.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Láskominy Denisy Bartošové - Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Láskominy Denisy Bartošové - Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Láskominy Denisy Bartošové - Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Láskominy Denisy Bartošové - Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Láskominy Denisy Bartošové - Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Láskominy Denisy Bartošové - Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty po celý rok