Latina pro střední školy se zdravotnickým zaměřením - Úvod do latinské terminologie

Kód: 7168999

Úplný název:

Latina pro střední školy se zdravotnickým zaměřením - Úvod do latinské terminologie (Seinerová Vlasta): Úvod do latinské terminologie

Autor a popis:

Seinerová Vlasta, FORTUNA, 102 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (145 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2017 dopoledne. 
 

Učebnice základů odborné latinské terminologie je určena především studentům středních zdravotnických škol; dále studentům gymnázií, kteří chtějí po maturitě studovat fakultu lékařskou, případně jiný příbuzný vysokoškolský obor. Může být ale přínosná pro každého, kdo se o latinskou terminologii zajímá. Má schvalovací doložku MŠMT.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Latina pro střední školy se zdravotnickým zaměřením - Úvod do latinské terminologie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Latina pro střední školy se zdravotnickým zaměřením - Úvod do latinské terminologie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Latina pro střední školy se zdravotnickým zaměřením - Úvod do latinské terminologie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Latina pro střední školy se zdravotnickým zaměřením - Úvod do latinské terminologie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Latina pro střední školy se zdravotnickým zaměřením - Úvod do latinské terminologie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Latina pro střední školy se zdravotnickým zaměřením - Úvod do latinské terminologie