Leadership s klidnou myslí - Šest kroků ke změně výkonnosti

Kód: 7349206

Úplný název:

Leadership s klidnou myslí - Šest kroků ke změně výkonnosti (Rock David):

Autor a popis:

Rock David, Pragma, 268 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
208 Kč (260 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Součástí zvyšování výkonnosti vašich zaměstnanců je také změna způsobu jejich myšlení. Ve své bohaté činnosti instruktora, lektora a poradce společností po celém světě David Rock dokázal, že tajemství vedení lidí (a práce s nimi) se nachází v jejich hlavách. Autor radí co lze dělat pro pozvednutí myšlení zaměstnanců na vyšší úroveň, aby je přiměl dosáhnout prvotřídní výkonnosti. Kniha je praktická a dobře promyšlená. V šesti krocích autor nabízí rady, jak dosáhnout trvalé změny pracovní výkonnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Leadership s klidnou myslí - Šest kroků ke změně výkonnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Leadership s klidnou myslí - Šest kroků ke změně výkonnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Leadership s klidnou myslí - Šest kroků ke změně výkonnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Leadership s klidnou myslí - Šest kroků ke změně výkonnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Leadership s klidnou myslí - Šest kroků ke změně výkonnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Leadership s klidnou myslí - Šest kroků ke změně výkonnosti