Léčebna fak it - Profánní cesta k opravdovému štěští

Kód: 7349349

Úplný název:

Léčebna fak it - Profánní cesta k opravdovému štěští (Parkin John C.): Profánní cesta k opravdovému šteští

Autor a popis:

Parkin John C., Pragma, 324 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
224 Kč (280 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kolik času strávíme tím, že hledáme TO, zatímco si myslíme, že “tohle” není TO. Jak se tím natrápíme. A co vůbec je TO? Kdo ví, nikdy se k TOMU nedostaneme, nedobereme. TO je vždycky někde jinde, TO je vždycky něco jiného… Možná někdo jiný TO má, ale ne my.
TO je něco, čeho bychom se mohli dobrat, kdybychom se víc snažili, kdybychom se zlepšili, kdybychom líp rozuměli, kdybychom se víc naučili, nebo kdybychom v rozhodujícím výsledku našeho hledání byli osvíceni. Osvícení (zjevně) se na světě dostane jen malé skupině lidí, ale tisíce lidí si myslí, že to potřebují, aby byli v pohodě. No, řekněte mi, má někdo z vás TO?
Tahle kniha se zabývá tím, jak fakovat určitá ”TA”, aby člověk našel TO velké štěstí. Ale pravé tajemství Fakit terapie tkví v tom, uvědomit si, že TO bylo dávno tady, a že nikdy nebylo jinde.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčebna fak it - Profánní cesta k opravdovému štěští do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčebna fak it - Profánní cesta k opravdovému štěští.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčebna fak it - Profánní cesta k opravdovému štěští (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčebna fak it - Profánní cesta k opravdovému štěští bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčebna fak it - Profánní cesta k opravdovému štěští doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Léčebna fak it - Profánní cesta k opravdovému štěští