Léčení syrovou stravou - Jak dosáhnout zářivého zdraví pomocí živé stravy

Kód: 7336794

Úplný název:

Léčení syrovou stravou - Jak dosáhnout zářivého zdraví pomocí živé stravy (Ross Jenny): Jak dosáhnout zárivého zdraví pomocí živé stravy

Autor a popis:

Ross Jenny, Fontána, 264 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
265 Kč (388 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Věděli jste, že borůvky prospívají našemu srdci a mozku? Slyšeli jste o tom, že omega-3 mastné kyseliny zlepšují naši schopnost soustředění? Tušili jste, že opuncie normalizuje hladinu krevního cukru a léčí potravinové alergie? Šéfkuchařka Jenny Ross vás v této knize seznámí s objevy předních odborníků na zdraví a výživu, včetně Daniela Amena, Dr. Michaela Shannona a dr. Gabriela Cousense, a předloží vám vědecké a výživové teorie, které objasňují pozitivní účinky syrové stravy na naše zdraví.

Díky doporučením a receptům v této knize může být váš jídelníček velmi příjemnou a účinnou součástí cesty k uzdravení.

Jenny vám ukáže, jak si připravit lahodné syrové pokrmy a sladké i slané svačiny, které dodají vašemu tělu velké množství živin a současně budou působit jako preventivní medicína. Ať již si přejete zlepšit zdraví svého srdce, mozku či kostí, zvýšit schopnost soustředění, podpořit vývoj svého dítěte anebo lépe zvládat diabetes, tento srozumitelný průvodce vám ukáže, jak můžete dosáhnout co nejlepšího zdraví díky přirozené živé stravě.

Živá rostlinná strava tvoří základ vašeho zdraví i zdraví celé vaší rodiny. Vychutnejte si takové lahodné recepty, jako jsou například ovocné energetické tyčinky, malinový koláč s kokosem, ořechovo-máslové řezy se skořicí, omlazující zelené saláty či čokoládový trifle s ovocem … a oživte díky nim své tělo, mysl i ducha!

Jenny Ross, která je majitelkou a ředitelkou řetězce restaurací živé kuchyně 118 Degrees v Orange County v Kalifornii, patří k průkopníkům hnutí živé stravy již od roku 2000, kdy otevřela svou první kavárnu v Los Angeles. Její jedinečné recepty okouzlily zákazníky z celé země a její produktová řada je dostupná v prodejnách zdravé výživy po celých Spojených státech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčení syrovou stravou - Jak dosáhnout zářivého zdraví pomocí živé stravy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčení syrovou stravou - Jak dosáhnout zářivého zdraví pomocí živé stravy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčení syrovou stravou - Jak dosáhnout zářivého zdraví pomocí živé stravy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčení syrovou stravou - Jak dosáhnout zářivého zdraví pomocí živé stravy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčení syrovou stravou - Jak dosáhnout zářivého zdraví pomocí živé stravy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Léčení syrovou stravou - Jak dosáhnout zářivého zdraví pomocí živé stravy