Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy

Kód: 7281507

Úplný název:

Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy (Jirásková Vladislava Mlada): Ctyri rocní období z pohledu soucasné ženy

Autor a popis:

Jirásková Vladislava Mlada, Eminent, 280 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
313 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Tradice, zvyky, byliny, recept a návody na léčení těla i ducha

Kniha plná praktických rad a receptů, jak si vytvořit „Léčivou domácnost“, připomíná současným ženám zvyky a tradice, díky kterým se budou moci navrátit do své přirozené role ochránkyně života a tak uzdravit sebe sama, svůj domov, rodinu i celé okolí.

Vladislava Mlada Jirásková je malířkou obrazů a slov, publicistkou i bylinářkou. Inspiraci čerpá nejraději z divoké přírody, tradic a kořenů naší země. Nejvíce v životě získala, když žila sama, několik let téměř na samotě v malé vesničce na jihu Čech. Byl to návrat k sobě, do přirozenosti a lůna Matky Země. Zde se naplnila vize, která ji provázela od malička. Chtěla se stát poustevníkem v lesním království. Tam malovat obrazy, tvořit, sbírat byliny a žít v souladu s přírodou. I když dnes žije ve městě, většinu svého času tráví v přírodě. Kráčí cestou srdce, inspiruje druhé lidi na svých výstavách, seminářích a přednáškách. Je ochránkyní Země a propojuje duchovní svět se všední realitou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy