Led Zeppelin - Ilustrovaná historie nejtvrdší kapely všech dob

Kód: 7391309

Úplný název:

Led Zeppelin - Ilustrovaná historie nejtvrdší kapely všech dob (Bream Jon): Ilustrovaná historie nejtvrdší kapely všech dob.

Autor a popis:

Slovart, 288 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
559 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
 

Byli nepřekonatelnou rockovou skupinou. Vytvořili projekt pro celý hudební žánr a stali se prubířským kamenem generace a jejích dětí. Teď, když slavíme jejich čtyřicetiny a znovusjednocení, máme v ruce úplně první kompletní ilustrovanou historii Led Zeppelin. Tato hvězdná pocta obsahuje články mnoha špičkových rockových novinářů z magazínů Rolling Stone, CREEM, Billboard a dalších, stejně tak úvahy o inspirativnosti kapely od několika největších rockových hudebníků včetně členů Kinks, Aerosmith, Heart, Mott the Hoople, Minutemen, Hold Steady a mnoha jiných. Úžasné snímky z koncertů a ze zákulisí od největších jmen rockové fotografie sledují skupinu od prvního vystoupení v roce 1968 pod názvem New Yardbirds po její znovusjednocení v roce 2007.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Led Zeppelin - Ilustrovaná historie nejtvrdší kapely všech dob do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Led Zeppelin - Ilustrovaná historie nejtvrdší kapely všech dob.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Led Zeppelin - Ilustrovaná historie nejtvrdší kapely všech dob (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Led Zeppelin - Ilustrovaná historie nejtvrdší kapely všech dob bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Led Zeppelin - Ilustrovaná historie nejtvrdší kapely všech dob doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Led Zeppelin - Ilustrovaná historie nejtvrdší kapely všech dob