Ledová královna

Kód: 7384600

Úplný název:

Ledová královna (Ranney Karen):

Autor a popis:

Ranney Karen, BARONET, 336 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
47 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Emma, ovdovělá vévodkyně z Herridge, se konečně po roce a půl od smrti manžela začíná vzpamatovávat z jeho područí, když kvůli svému bohatství upadá do podobné závislosti na svém strýci, který se jí měl starat o finance, ale přitom z jejího jmění platí své hráčské dluhy.
Když do jejího pokoje vnikne lupič a chce po ní vrátit tullochské zrcadlo, Emma zpočátku neví, o čem mluví. Ještě víc je zmatená, když se lupič postaví na její stranu proti strýci a poté ji unese do svého londýnského domu, kde Emma zjistí, že se nejedná o lupiče ­ a také že je to k sobě nepřekonatelně přitahuje. Prožije s ním vášnivou noc, ale pak se vrací ke strýci, který ji nutí, aby se okamžitě provdala za neznámého mladíka.
Emma nemá sílu strýci odporovat. Během týdne je provdána a odjíždí se svým novým manželem do Skotska. Ke své hrůze se ocitne na hradě svého únosce, který je příbuzným jejího nového manžela.
Aby bylo vše ještě složitější, je Emmin „lupič“ zasnoubený. Jak se dají vyřešit tyto zamotané vztahy, když Emma i její „lupič“cítí, že jsou zrozeni jeden pro druhého? A co její první manžel, o němž jen ona ví, že nezemřel přirozenou smrtí, ale byl zavražděn? Kolem Emmy se stahuje smyčka zločinu, nechtěného manželství i nepotlačitelné lásky, která ji hrozí zahubit…

Nahlédnout do Ledová královna Nahlédnout do Ledová královna

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ledová královna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ledová královna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ledová královna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ledová královna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ledová královna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy