Legendární seriál Chalupáři - Příběh natáčení a osudy jeho hrdinů

Kód: 7390290

Úplný název:

Legendární seriál Chalupáři - Příběh natáčení a osudy jeho hrdinů (Graclík Miroslav, Nekvapil Václav): příběh natáčení a osudy jeho hrdinů

Autor a popis:

Graclík Miroslav, Nekvapil Václav, Omega, 400 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Chalupáři patří mezi nejoblíbenější seriály natočené Českou televizí a při pravidelných reprízách se vždy umisťují velmi vysoko na žebříčcích sledovanosti. Není divu. Jedná se o dokonalé spojení výtečného scénáře Františka Vlčka a Václava Pavla Borovičky, skvělé režie Františka Filipa a fenomenálních hereckých výkonů takových es, jako například Jiří Sovák, Josef Kemr nebo Jiřina Bohdalová. Jak tento seriál vznikal a s kolika nečekanými problémy se museli jeho tvůrci při natáčení potýkat, se dočteme v jedinečné publikaci Miroslava Graclíka a Václava Nekvapila, která vychází v edici Omega.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Legendární seriál Chalupáři - Příběh natáčení a osudy jeho hrdinů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Legendární seriál Chalupáři - Příběh natáčení a osudy jeho hrdinů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Legendární seriál Chalupáři - Příběh natáčení a osudy jeho hrdinů (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Legendární seriál Chalupáři - Příběh natáčení a osudy jeho hrdinů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Legendární seriál Chalupáři - Příběh natáčení a osudy jeho hrdinů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Legendární seriál Chalupáři - Příběh natáčení a osudy jeho hrdinů