Audio CD: Legendy – Moravské a slezské lidové písně (2CD)

Kód: 2667202

Úplný název:

Audio CD: Legendy – Moravské a slezské lidové písně (2CD) (Cimbálová muzika Technik):

Autor a popis:

Cimbálová muzika Technik, Indies Happy Trails, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
221 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

2CD „LEGENDY“  je přehlídkou špičkových moravských a slezských lidových zpěváků a je na počátku nového Milénia ojedinělým počinem novodobé folklorní diskografie. Špičkové folklorní zpěváky doprovází dvě rozhlasová folklorní tělesa: Cimbálová muzika TECHNIK Ostrava a Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů. Doménou obou CD jsou nahrávky, které doposud nebyly publikovány na žádném digitálním hudebním nosiči. Dramaturgický sloh je rovněž zaměřen na písně a tance, které představují vzácnou a stálou folklorní hodnotu a které jsou spojeny s osobitou interpretací dotyčného interpreta. Vážený posluchač se na „Legendách“ může setkat s takovými folklorními veličinami, jakými byli a dodnes jsou Jarmila Šuláková, Jožka Černý či Martin Hrbáč, ale i s Boženou Šebetovskou, Karlem Shánělem, Dušanem Holým a mnohými dalšími vynikajícími zpěváky. Po nutných digitálních polibcích tak mohou archivní snímky z brněnského a ostravského rozhlasového studia ve staronovém a dobře oprášeném kabátku i nadále těšit posluchačská srdce milovníků lidové písně a zůstat příkladem poctivého folklorního zpívání a muzicírování 2. poloviny 20. století na Moravě a ve Slezsku. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Legendy – Moravské a slezské lidové písně (2CD) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Legendy – Moravské a slezské lidové písně (2CD).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Legendy – Moravské a slezské lidové písně (2CD) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Legendy – Moravské a slezské lidové písně (2CD) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Legendy – Moravské a slezské lidové písně (2CD) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Legendy – Moravské a slezské lidové písně (2CD)