Legendy módy - 20 ikon, které změnily dějiny odívání

Kód: 7391784

Úplný název:

Legendy módy - 20 ikon, které změnily dějiny odívání (Rocca Federico): 20 ikon, které zmenily dejiny odívání

Autor a popis:

Rocca Federico, SLOVART, 224 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
639 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Lidé většinou o módě přemýšlejí jako o něčem pomíjivém, prchavém. Některá jména a některé výtvory se však do její historie nesmazatelně zapsaly a v různém ohledu změnily její běh a přitom odrážely změny, které právě probíhaly v celé společnosti. A skutečně: po zrození Burberryho trenčkotu, balerínek nebo černých dámských šatů od Givenchy už nic není tak, jak bylo předtím. S jejich existencí se musel vyrovnat každý krejčí, návrhář a stylista - odkazy, vylepšením nebo prostým okopírováním toho, co se už dnes považuje za klasiku. Některé z těchto ikon vešly ve známost pod jménem svého původce, jako Kellyho kabelka nebo klobouk Borsalino. Jiné existují už celá desetiletí, a mají dokonce politické významy (což je příklad levisek, původně pracovních kalhot, které se staly uniformou generace mladých rebelů v šedesátých letech). A ještě další, třeba šátky Hermes, plní stále funkci ukazatele společenského postavení. Tato kniha pojednává o příbězích, celebritách a skrytých hodnotách spojených s nejslavnějšími kousky ze světa módy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Legendy módy - 20 ikon, které změnily dějiny odívání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Legendy módy - 20 ikon, které změnily dějiny odívání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Legendy módy - 20 ikon, které změnily dějiny odívání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Legendy módy - 20 ikon, které změnily dějiny odívání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Legendy módy - 20 ikon, které změnily dějiny odívání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Legendy módy - 20 ikon, které změnily dějiny odívání