Legionář a sněžná žena - Neuvěřitelné příběhy mého stoletého dědy

Kód: 2042683

Úplný název:

Legionář a sněžná žena - Neuvěřitelné příběhy mého stoletého dědy (Emingerová Dana): Neuveritelné príbehy mého stoletého dedy

Autor a popis:

Emingerová Dana, Mladá fronta, 136 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
175 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Neuvěřitelné příběhy mého stoletého dědy
Zábavné povídky o svérázném stoletém dědečkovi, sepsané jeho vnučkou, známou publicistkou a spisovatelkou Danou Emingerovou. Dědeček, bývalý legionář, byl neřízená střela, samorost, pro něhož nebylo nic nemožného, uznávaný vynálezce s mnoha patenty i spisovatel, jemuž nikdy nevydali ani řádku. Muž zatracený komunisty a později jako vědec-amatér omilostněný Lomonosovovou univerzitou, který se dožil sta let a soutěží s posledními třemi spolužáky aspoň o to, kdo koho přežije... Příběhy plné lásky a humoru doprovázejí originální, úsměvné koláže herce a architekta Davida Vávry, duchovního otce Divadla Sklep.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Legionář a sněžná žena - Neuvěřitelné příběhy mého stoletého dědy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Legionář a sněžná žena - Neuvěřitelné příběhy mého stoletého dědy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Legionář a sněžná žena - Neuvěřitelné příběhy mého stoletého dědy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Legionář a sněžná žena - Neuvěřitelné příběhy mého stoletého dědy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Legionář a sněžná žena - Neuvěřitelné příběhy mého stoletého dědy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Legionář a sněžná žena - Neuvěřitelné příběhy mého stoletého dědy