Lekce manželství

Kód: 7303661

Úplný název:

Lekce manželství (Alexander Victoria):

Autor a popis:

Alexander Victoria, Domino, 300 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
175 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
 

Thomasi Effingtonovi, markýzi z Helmsley, připadl nelehký úkol: být galantním průvodcem tří sester Sheltonových během londýnské společenské sezóny. Je pevně rozhodnut je co nejdříve dostat pod čepec, aby se mohl brzy vrátit ke svému hejskovskému způsobu života. Ani na okamžik nepochybuje, že najít tři ženichy bude snadné.
Poněkud se ovšem přepočítal. Najít ženichy by možná bylo snadné, ovšem nevěst se mu jaksi nedostává. Nejstarší sestra Marianne nejeví o manželství nejmenší zájem, ba právě naopak. Je odhodlána využít první příležitosti k dobrodružství, jaké londýnské salóny nabízí - a Thomasovi tudíž nezbývá, než ji osobně zasvětit do tajů života dřív, než se té role ochotně ujme jiný muž a navěky Marianne zostudí.
Ani jeden by za nic na světě nepřipustil, že ho ten druhý přitahuje. A tak si během souboje dvou silných vůlí udělují navzájem lekci, aby postupně zjistili, že si možná od života přejí něco docela jiného, než si původně mysleli. A že láska a manželství mohou být největším dobrodružstvím ze všech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lekce manželství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lekce manželství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lekce manželství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lekce manželství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lekce manželství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy