Lektorské dovednosti - Manuál úspěšného lektora

Kód: 2474336

Úplný název:

Lektorské dovednosti - Manuál úspěšného lektora (Medlíková Olga): Manuál úspešného lektora - 2., doplnené vydání

Autor a popis:

Medlíková Olga, Grada, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
229 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Praktická a čtivá příručka je určena jak začínajícím lektorům, kteří chtějí dobře zvládnout svou práci, tak i těm zkušenějším, kteří v ní naleznou náměty na vylepšení a zpestření své činnosti. Důraz je kladen na klíčové schopnosti lektora a jeho zvládání vzdělávacího procesu včetně obtížných situací. Druhé vydání knížky přináší například nové techniky práce s posluchači a nové rady a tipy, jak řešit obtížné situace. Dozvíte se, jaké jsou nejdůležitější dovednosti dobrého lektora, jak na nich pracovat či jak postupovat, chcete-li se stát soukromým lektorem, konzultantem nebo jiným vzdělavatelem. Zjistíte, proč a jak analyzovat vzdělávací potřeby, jak se připravit na vzdělávací akci a úspěšně zvládnout celý proces lektorování, jaké hry a další aktivizační prvky použít při vzdělávání, jak řešit komplikované situace a problémy či proč je důležité závěrečné hodnocení vzdělávací akce a jak je provést. Kniha je psána srozumitelným jazykem a obsahuje řadu praktických rad a tipů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lektorské dovednosti - Manuál úspěšného lektora do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lektorské dovednosti - Manuál úspěšného lektora.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lektorské dovednosti - Manuál úspěšného lektora (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lektorské dovednosti - Manuál úspěšného lektora bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lektorské dovednosti - Manuál úspěšného lektora doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Lektorské dovednosti - Manuál úspěšného lektora