LEO A KRUHY - Věda – Technologie - Technické obory - Matematika

Kód: 7353328

Úplný název:

LEO A KRUHY - Věda – Technologie - Technické obory - Matematika (Bailey Gerry, Law Felicia): Veda, technologie, technické obory, matematika

Autor a popis:

Bailey Gerry, Law Felicia,, Pierot, 119 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
82 Kč (119 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Titul je vhodný pro mladší školní děti. V kapitolách VĚDA - TECHNOLOGIE - MATEMATIKA jsou zábavnou formou popsány a vysvětleny „kruhy“ kolem nás. Malý čtenář tak zjistí, co je to koláčový graf a také že kruhy jsou součástí našeho každodenního života. Celou publikací vás bude provádět zvídavý kluk Leo a jeho mazlíček, kocour Manul. Ponořte se do světa přírodních jevů a pomocí názorných ilustrací a fotografií poznávejte svět. Publikace je vhodná pro děti od 6 let.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit LEO A KRUHY - Věda – Technologie - Technické obory - Matematika do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s LEO A KRUHY - Věda – Technologie - Technické obory - Matematika.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení LEO A KRUHY - Věda – Technologie - Technické obory - Matematika (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na LEO A KRUHY - Věda – Technologie - Technické obory - Matematika bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S LEO A KRUHY - Věda – Technologie - Technické obory - Matematika doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / LEO A KRUHY - Věda – Technologie - Technické obory - Matematika