Lépe a rychleji – Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům

Kód: 87673220

Úplný název:

Lépe a rychleji – Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům (Gutsche Jeremy):

Autor a popis:

Gutsche Jeremy, Zoner Press, 248 stran, jazyk - 19, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
220 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Co v našem světě plném chaosu a změny přehlížíte? Dokážete-li si odpovědět na tuto otázku, stane se z vás lepší manažer, lepší inovátor či lepší investor.

Bestseller Jeremyho Gutsche, který konečně vychází i v českém překladu, vás naučí zvládnout tři neurologické pasti, které zabraňují úspěšným lidem plně rozvinout jejich potenciál.

Autor se v knize zabývá také analýzou řady nápadů svých studentů a klientů a vyvozuje z nich kroky nezbytné k úspěchu v businessu i životě. Naučíte se překonávat nástrahy na vaší cestě k úspěchu a plně uplatnit svůj přirozený potenciál.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lépe a rychleji – Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lépe a rychleji – Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lépe a rychleji – Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lépe a rychleji – Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lépe a rychleji – Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Rozvoj osobnosti / Lépe a rychleji – Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům