Lesk a bída vzdělávání: vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného tr

Kód: 2426106

Úplný název:

Lesk a bída vzdělávání: vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného tr (Dvořáková Vladimíra, Smrčka Jiří):

Autor a popis:

Dvořáková Vladimíra, Smrčka Jiří, Universum, 208 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 13.5.2018
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vysoké školství se změnilo. Brány vrcholného vzdělávání se otevřely masám studentů a soukromému podnikání. Zrodily se různé patologické jevy, na které nikdo nebyl připravený a s nimiž se společnost vyrovnává se zpožděním a s velkými obtížemi. Některé jejich důsledky jsou přitom nevratné. Mají dopady nejen na úroveň vzdělanosti české společnosti, ale i na otázky národní bezpečnosti. A co hůře, deformují obecné povědomí o tom, jaké jednání je správné a společensky přijatelné. Vysoké školy nenastavují jen zrcadlo společnosti, ale mnohdy se samy stávají jejím smutným obrazem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lesk a bída vzdělávání: vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného tr do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lesk a bída vzdělávání: vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného tr.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lesk a bída vzdělávání: vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného tr (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lesk a bída vzdělávání: vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného tr bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lesk a bída vzdělávání: vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného tr doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Lesk a bída vzdělávání: vysoké školství jako zrcadlo české společnosti v časech volného tr