Letopisy královské komory II. - Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice

Kód: 2438233

Úplný název:

Letopisy královské komory II. - Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice (Vondruška Vlastimil):

Autor a popis:

Vondruška Vlastimil, Moba, 396 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (339 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Tři detektivní příběhy z doby české renesance. Královský písař Jiří Adam z Dobronína se svým pomocníkem Petrem Korcem a služebnou Rozárkou řeší případy, s nimiž si pražští královští úředníci nevědí rady. Příběh Falešný tolar přivede pana z Dobronína do jihočeské tvrze, kde se dozví o podivné vraždě. Ale nezůstane jen u jedné. Tichý jazyk je příběhem špionážním. Kvůli vyšetřování složité sítě dvorských intrik musí pán z Dobronína odcestovat až do Vídně. Třetí příběh Boskovická svodnice se odehrává v prostředí moravské šlechty. Vášnivá, leč nenaplněná láska skončí vraždou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Letopisy královské komory II. - Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Letopisy královské komory II. - Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Letopisy královské komory II. - Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Letopisy královské komory II. - Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Letopisy královské komory II. - Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Historické romány / Letopisy královské komory II. - Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice