Letopisy královské komory IV. - Velhartické pastorále / Vražda v lázních

Kód: 2437330

Úplný název:

Letopisy královské komory IV. - Velhartické pastorále / Vražda v lázních (Vondruška Vlastimil):

Autor a popis:

Vondruška Vlastimil, Moba, 296 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 18.1.2018 dopoledne. 
 

Další příběhy královského písaře Jiřího Adama z Dobronína. První z nich zavede pána z Dobronína do Velhartic, kde byly v časech krále Jiřího z Poděbrad na čas uloženy české korunovační klenoty. A jak se zdá, tehdy se stalo něco, co ještě po desetiletích vede zasvěcené k tomu, aby vraždili. Ve druhém královský písař odjíždí z Prahy odpočinout si do lázní, ale záhy zjistí, že ani tady se nevyhne povinnostem vyšetřovatele. Majitel lázeňského domu ho požádá o pomoc, protože v jedné z koupelen je nalezeno tělo zavražděné hesenské princezny. O všem se navíc dozví inkvizice a Jiří Adam z Dobronína musí nejen hledat kruté vrahy, ale také bojovat proti německém inkvizitorovi, který se snaží dokázat řádění ďábla.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Letopisy královské komory IV. - Velhartické pastorále / Vražda v lázních do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Letopisy královské komory IV. - Velhartické pastorále / Vražda v lázních.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Letopisy královské komory IV. - Velhartické pastorále / Vražda v lázních (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Letopisy královské komory IV. - Velhartické pastorále / Vražda v lázních bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Letopisy královské komory IV. - Velhartické pastorále / Vražda v lázních doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Letopisy královské komory IV. - Velhartické pastorále / Vražda v lázních