Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice

Kód: 2434490

Úplný název:

Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice (Vondruška Vlastimil):

Autor a popis:

Vondruška Vlastimil, Moba, 288 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Dva příběhy písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína se odehrávají v polovině 16. století. V příběhu Otrávený pohár pozve královského písaře dávný přítel rakovnický hejtman na svatbu na hrad Krakovec. Jenže dříve, než vypukne svatební veselí, kdosi otráví ženicha. A záhy dojde k další vraždě. Motiv je zdánlivě jasný, stejně jako vrah. Přesto Jiřímu Adamovi cosi nesouhlasí, a proto se dá do usilovného pátrání. Druhý příběh Smrt mučednice se odehrává v prostředí divadelní společnosti, kterou pozve nejvyšší hofmistr do Posázaví na svůj hrad Šternberk, aby sehrála představení o umučení svaté Doroty. Jenže herečka, která představuje mučednici, zemře doopravdy. Hofmistr se však domnívá, že zemřít měla jeho dcera. Proto požádá Jiřího Adama z Dobronína o diskrétní vyšetření případu, neboť na Šternberk má přijet česká královna.

Nahlédnout do Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice Nahlédnout do Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Letopisy královské komory VI. - Otrávený pohár / Smrt mučednice