Levá ruka boží – 1.-3. díl (Levá ruka boží + Čtyři poslední věci + Tlukot křídel smrti)

Kód: 2425477

Úplný název:

Levá ruka boží – 1.-3. díl (Levá ruka boží + Čtyři poslední věci + Tlukot křídel smrti) (Hoffman Paul):

Autor a popis:

Hoffman Paul, Knižní klub, 976 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Svatyně vykupitelů je bezútěšné místo, kde není vítaná naděje ani radost. Právě zde ale žije čtrnáctiletý Thomas Cale – výjimečně schopný, ale také uzavřený mladík, s nímž má své plány samotný vůdce vykupitelů. Cale neví, jaký byl jeho život před tím, než se jej zmocnili vykupitelé. A neví ani to, jaký bude, až z jejich vězení uteče. Ví jen to, že bude o svou svobodu bojovat, nezastaví se před ničím a neskloní se před nikým. Je andělem smrti a v jeho rukou prý leží spása – nebo také zkáza – lidstva.
Levá ruka boží je dechberoucí světoznámá fantasy trilogie z bezútěšného světa plného krutosti, ale také krásy, za kterou stojí bojovat!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Levá ruka boží – 1.-3. díl (Levá ruka boží + Čtyři poslední věci + Tlukot křídel smrti) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Levá ruka boží – 1.-3. díl (Levá ruka boží + Čtyři poslední věci + Tlukot křídel smrti).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Levá ruka boží – 1.-3. díl (Levá ruka boží + Čtyři poslední věci + Tlukot křídel smrti) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Levá ruka boží – 1.-3. díl (Levá ruka boží + Čtyři poslední věci + Tlukot křídel smrti) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Levá ruka boží – 1.-3. díl (Levá ruka boží + Čtyři poslední věci + Tlukot křídel smrti) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Levá ruka boží – 1.-3. díl (Levá ruka boží + Čtyři poslední věci + Tlukot křídel smrti)