Lexicon 5 Španělský velký slovník - CD ROM

Kód: 8706224

Úplný název:

Lexicon 5 Španělský velký slovník - CD ROM (autorů Kolektiv): Lexikon 5

Autor a popis:

Lingea, 0 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
1 301 Kč (1 890 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Nová generace elektronických slovníků navazuje na předchozí mimořadně úspěšnou řadu. Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši.

Lexicon 5 nabízí uživateli možnost zvolit si mezi „klasickou“ aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, kterou je možné používat pod operačními systémy Windows (od verze 98 po Vista), Linux a Mac OS X. K dispozici je též varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu.

Původní autorské dílo firmy Lingea. Všeobecný slovník středního rozsahu nabízí na obou stranách přes 94 000 nejfrekventovanějších hesel. Vychází z aktuálních výkladových španělských slovníku jako Salamanca; Clave;Real Academia Espanola či Gran Diccionario de uso del Espanol, což zaručuje postižení skutečně užívaných významů slov současné španělštiny.
Hesla jsou kromě překladů a významových upřesnění doplněna o velké množství užitečných příkladů z reálného života i s jejich překlady do češtiny. Nechybí ani ustálená spojení a idiomatické obraty, které jsou ve španělštině hojně užívány. Po stránce uživatelských funkcí nabízí slovník ozvučená španělská hesla namluvená rodilým mluvčím, jež vám usnadní osvojit si specifickou španělskou výslovnost.
Zcela unikátní je původní španělské tvarosloví (morfologie) umožňující najít španělské slovo v jakémkoli jeho tvaru, což spolu s kvalitním fulltextovým vyhledáváním poskytuje uživateli prakticky neomezené vyhledávací možnosti v textu. K dispozici je též funkce učení a zkoušení na základě předdefinovaných tematických okruhů z nejrůznějších oblastí života. Slovník ocení všichni, kdo se španělštinu učí nebo s ní začínají, ale také středně pokročilí uživatelé jazyka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lexicon 5 Španělský velký slovník - CD ROM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lexicon 5 Španělský velký slovník - CD ROM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lexicon 5 Španělský velký slovník - CD ROM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lexicon 5 Španělský velký slovník - CD ROM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lexicon 5 Španělský velký slovník - CD ROM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Lexicon 5 Španělský velký slovník - CD ROM