Lexicon5 Německo český slovník frazeologismů a ustálených spojení

Kód: 8747113

Úplný název:

Lexicon5 Německo český slovník frazeologismů a ustálených spojení (kol.):

Autor a popis:

Kol., Lingea, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
2 243 Kč (2 990 Kč)
  / ks  
koupit
 

Elektronická verze slovníku vydaného knižně nakladatelstvím C. H. Beck. Dílo získalo hlavní cenu SLOVNÍK ROKU 2010 v rámci soutěže pořádané Jednotou tlumočníků a překladatelů.

Slovník je určen ke zdokonalení komunikace mezi německými a českými rodilými mluvčími, a tím i prohloubení všeobecného porozumění.

Lexicon 5 nabízí uživateli možnost zvolit si mezi „klasickou“ aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, kterou je možné používat pod operačními systémy Windows (Windows XP a novější), Linux a Mac OS X. K dispozici je též varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu. U platforem Linux a Mac OS X funguje namísto mouse-over automatické přebírání textu vložením do schránky (např. jeho označením). Aplikace nabízí inteligentní fulltextové vyhledávání a souhrnný náhled fulltextu. Můžete tak snadno a rychle hledat slova i ustálená spojení v jakémkoli tvaru kdekoli v rámci celého slovníku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lexicon5 Německo český slovník frazeologismů a ustálených spojení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lexicon5 Německo český slovník frazeologismů a ustálených spojení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lexicon5 Německo český slovník frazeologismů a ustálených spojení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lexicon5 Německo český slovník frazeologismů a ustálených spojení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lexicon5 Německo český slovník frazeologismů a ustálených spojení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Lexicon5 Německo český slovník frazeologismů a ustálených spojení