Líbánkový efekt

Kód: 7263948

Úplný název:

Líbánkový efekt (Lipton Bruce H.): aneb Jak vytvořit nebe na zemi

Autor a popis:

Lipton Bruce H., Anag, 152 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
227 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Líbánkový efekt: stav blaženosti, vášně, energie a zdraví vyvěrající z obrovské lásky. Váš život je tak krásný, že nechcete čekat na probuzení, abyste začali nový den, a děkujete vesmíru za to, že jste naživu.
Blaženost, energie, nadšení – to všechno není náhodné
Vzpomeňte si na nejúžasnější milostný vztah svého života – ten s velkým V, ve kterém jste byli až po uši. Bylo to období plné upřímné blaženosti, pevného zdraví a dostatku energie. Život byl tak krásný, že jste nechtěli čekat na to, až budete moci ráno vstát z postele, abyste zažili co nejvíc z toho nebe na zemi. Tento líbánkový efekt měl trvat navždy. Bohužel, většinou má jen krátké trvání. Představte si, jak by to však bylo skvělé, kdybyste si jej udrželi po celý život. Doktor Bruce H. Lipton, autor knihy Biologie víry, vysvětluje, že líbánkový efekt nebyl náhodný nebo neplánovaný, byl to osobní výtvor.
Vraťte se do období líbánek, kdykoliv chcete
Tato kniha popisuje, jak líbánkový efekt prožíváme, a důvody, proč se tak brzy vytrácí. Povědomí o této problematice, které čtenáři při čtení knihy získají, jim umožní zažít líbánkové okamžiky znovu a znovu, tentokrát způsobem, který zaručuje vztah šťastnější, než kdykoliv předtím, takový, který by si zamilovali i hollywoodští producenti. Autoritativním, výmluvným a čtivým stylem Lipton popisuje vliv kvantové fyziky (dobrých vibrací), biochemie (lektvarů lásky) a psychologie (vědomé i podvědomé mysli) při vytváření a udržování láskyplných vztahů. Tvrdí, že pokud bychom použili buňky, které žijí harmonicky v každém zdravém lidském těle, mohli bychom vytvořit líbánkové vztahy nejen mezi páry, ale také „super organismus“ nazvaný lidství, který by mohl vyléčit naši planetu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Líbánkový efekt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Líbánkový efekt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Líbánkový efekt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Líbánkový efekt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Líbánkový efekt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Líbánkový efekt