Lidé, kteří změnili dějiny - 3DVD BOX (Vražda Jindřicha IV., Madam de Pompadour - Králova

Kód: 3321336

Úplný název:

Lidé, kteří změnili dějiny - 3DVD BOX (Vražda Jindřicha IV., Madam de Pompadour - Králova (kol.):

Autor a popis:

Urania, 0 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
136 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pojďte s námi sledovat osudy tří slavných osobností, těch, které změnily francouzské dějiny.

VRAŽDA JINDŘICHA IV.
Paříž, 14. května 1610. Francouzský král Jindřich IV. se probouzí se špatnou náladou. Zdálo se mu o jeho vlastní smrti. A není to poprvé. Když se člověku podaří uniknout devatenácti pokusům o vraždu a ví, že se všude ve Francii kují proti králi pikle, je důvod k nočním můrám.

MADAM DE POMPADOUR - KRÁLOVA MILENKA
Krásná Jeane-Antoinetta Poisson se díky sňatku zorganizovanému ambiciózní matkou stává madam d’Etiolles a vyjíždí dobýt srdce mladého a svůdného krále Ludvíka XV. S novým titulem de Pompadour se tato vášnivá milovnice, ochránkyně osvícenců a milenka krále stala navzdory a proti všem po dobu 20. let „vládkyní“ jednoho z nejmocnějších národů světa.

ÚTĚK LUDVÍKA XVI.
Paříž 21. června 1791. 30 minut po půlnoci se francouzský král Ludvík XVI., jeho žena Marie Antoinetta a jejich děti pokusili tajně uprchnout před revolucí rozvášněnými davy. Krále čeká posledních 36 hodin na svobodě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lidé, kteří změnili dějiny - 3DVD BOX (Vražda Jindřicha IV., Madam de Pompadour - Králova do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lidé, kteří změnili dějiny - 3DVD BOX (Vražda Jindřicha IV., Madam de Pompadour - Králova .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lidé, kteří změnili dějiny - 3DVD BOX (Vražda Jindřicha IV., Madam de Pompadour - Králova (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lidé, kteří změnili dějiny - 3DVD BOX (Vražda Jindřicha IV., Madam de Pompadour - Králova bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lidé, kteří změnili dějiny - 3DVD BOX (Vražda Jindřicha IV., Madam de Pompadour - Králova doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Lidé, kteří změnili dějiny - 3DVD BOX (Vražda Jindřicha IV., Madam de Pompadour - Králova