Lidové tradice - Původ lidových tradic, zvyky, pověry, pranostiky, říkadla - 240 různých

Kód: 7346096

Úplný název:

Lidové tradice - Původ lidových tradic, zvyky, pověry, pranostiky, říkadla - 240 různých (Šottnerová Dagmar):

Autor a popis:

Šottnerová Dagmar, Rubico, 256 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

V první části knihy jsou podrobné informace o českých tradicích, které souvisejí s křesťanskými svátky, světci a koloběhem v přírodě. Jsou zde zvyky, zvyklosti, pranostiky, legendy o svatých.
Ve druhé části je mnoho lidových říkadel, rozpočitadel a hádanek k daným tématům. V poslední části je přes 240 her pro jednotlivce i skupiny, kterými je možné lidové tradice přiblížit dětem.
Díky přehlednému uspořádání je možné snadné vyhledávání a orientace. Kniha je určena rodičům, pedagogům a lidem, kterým je lidová kultura blízká.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lidové tradice - Původ lidových tradic, zvyky, pověry, pranostiky, říkadla - 240 různých do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lidové tradice - Původ lidových tradic, zvyky, pověry, pranostiky, říkadla - 240 různých .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lidové tradice - Původ lidových tradic, zvyky, pověry, pranostiky, říkadla - 240 různých (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lidové tradice - Původ lidových tradic, zvyky, pověry, pranostiky, říkadla - 240 různých bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lidové tradice - Původ lidových tradic, zvyky, pověry, pranostiky, říkadla - 240 různých doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Lidové tradice - Původ lidových tradic, zvyky, pověry, pranostiky, říkadla - 240 různých