Lidské tělo - Objevuj, jak funguje lidské tělo, a vyzkoušej si to na vlastní kůži! + Plaká

Kód: 7371726

Úplný název:

Lidské tělo - Objevuj, jak funguje lidské tělo, a vyzkoušej si to na vlastní kůži! + Plaká (kol.): Obsahuje 1 velký plakát!

Autor a popis:

SUN, 120 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

V knize se dozvíte nejen jak funguje například zrak, čich, hmat, ale i další části lidského těla. Text je doplněn o názorné barevné ilustrace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lidské tělo - Objevuj, jak funguje lidské tělo, a vyzkoušej si to na vlastní kůži! + Plaká do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lidské tělo - Objevuj, jak funguje lidské tělo, a vyzkoušej si to na vlastní kůži! + Plaká.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lidské tělo - Objevuj, jak funguje lidské tělo, a vyzkoušej si to na vlastní kůži! + Plaká (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lidské tělo - Objevuj, jak funguje lidské tělo, a vyzkoušej si to na vlastní kůži! + Plaká bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Lidské tělo - Objevuj, jak funguje lidské tělo, a vyzkoušej si to na vlastní kůži! + Plaká doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Lidské tělo - Objevuj, jak funguje lidské tělo, a vyzkoušej si to na vlastní kůži! + Plaká