Lidstvo na rozcestí

Kód: 8660057

Úplný název:

Lidstvo na rozcestí (Hradil Radomil):

Autor a popis:

Hradil Radomil, Fabula, 248 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (218 Kč)
  / ks  
koupit
 

Máme-li oči otevřené, můžeme všude v přírodě spatřit vědomí, resp. ducha. Kniha toto působení sleduje ve stavbách a v migraci zvířatm v chování sociálních druhů hmyzu, ale také ve vzniku tvarů rostlin, ve fungování organismu e v evoluci druhů. Ukazuje nesmírnou moudrost, jež řídí vztahy v každém organismu i v každém ekosystému planety Země. Základním zákonem působícím v přírodě se ukazuje služba, láska a oběť, nikoli boj o přežití.
Současná lidská civilizace je založena na mylných předpokladech a iluzi, a je proto neudržitelná. Obrátila se proti zákonům života a spěje k zániku. Autor podrobně popisuje působení televize a mobilních telefonů na člověka, jeho tělo, duši a ducha, i na další živé organismy. Zabývá se případnými důsledky umístění amerického radaru v Čechách, účinky ultrazvukové prenatální diagnostiky nebo dopady echolokace na mořské živočichy. Na závěr ukazuje skutečné pozadí teroristických útok z 11. září 2001 v New Yorku.
Lidstvo dnes stojí na rozcestí. Jedna cesta vede dál do hmoty s jejími zákony smrti, druhá k duchu a životu. První je cestou strachu, druhá cestou lásky. První vede k otroctví, druhá ke svobodě.
 
Lidstvo na rozcestí
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lidstvo na rozcestí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lidstvo na rozcestí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lidstvo na rozcestí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lidstvo na rozcestí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lidstvo na rozcestí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sociální vědy