Lifting obličeje (+ DVD) - Tvář bude mladší, obličejové svaly pevnější a pleť zářivější

Kód: 2491509

Úplný název:

Lifting obličeje (+ DVD) - Tvář bude mladší, obličejové svaly pevnější a pleť zářivější (Kiviluoma Leena):

Autor a popis:

Kiviluoma Leena, Ikar, 60 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Obličejová gymnastika MimiLift se zaměřuje speciálně na mimické svaly obličeje, které hrají rozhodující roli v našem vzhledu. Když obličejové svaly ztratí pružnost a pevnost, začnou rysy obličeje vadnout. Sestava posilovacích cviků slouží ke zpevnění a vypnutí pleti obličeje. Napětí a ztuhlost obličejových svalů má za následek tvorbu vrásek. Uvolňovací cviky pomáhají tyto jemné vrásky a rýhy vyhladit. Tvář bude mladší, obličejové svaly pevnější a pleť zářivější. Postup také na přiloženém DVD.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lifting obličeje (+ DVD) - Tvář bude mladší, obličejové svaly pevnější a pleť zářivější do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lifting obličeje (+ DVD) - Tvář bude mladší, obličejové svaly pevnější a pleť zářivější.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lifting obličeje (+ DVD) - Tvář bude mladší, obličejové svaly pevnější a pleť zářivější (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lifting obličeje (+ DVD) - Tvář bude mladší, obličejové svaly pevnější a pleť zářivější bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lifting obličeje (+ DVD) - Tvář bude mladší, obličejové svaly pevnější a pleť zářivější doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Krása a styl

 
Knihkupectví / Volný čas / Krása a styl / Lifting obličeje (+ DVD) - Tvář bude mladší, obličejové svaly pevnější a pleť zářivější