Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou

Kód: 2043344

Úplný název:

Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou (Kapřík Čestmír): Humoristický román o fotbale s láskou

Autor a popis:

Kapřík Čestmír, Mladá Fronta, 152 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Když se sejde parta skutečně „milionových“ fotbalistů, je to radost. A když je jejich cesta za mistrovským titulem ještě „korunovaná“ osudovou láskou, je to teprve opravdové štěstí… Kdo do toho dá srdíčko, ten jde zkrátka štěstíčku naproti - a rázem se před ním otevře „česká ulička“ široká jako tunel Blanka. Humoristický román Liga opravdových mistrů přináší mimořádný pohled do zákulisí jedné sezóny fotbalového mužstva FC Nagelované primadony Praha a taky odkrývá milostný život Bruna Nožičky, největší hvězdy tohoto týmu. Dívat by se na Nagelované primadony asi nedalo, ale je dobré mít je přečtené.

Nahlédnout do Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou Nahlédnout do Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Liga opravdových mistrů - Humoristický román o fotbale s láskou