Lili a Vili 1 – V první třídě - mezipředmětové pracovní sešity pro 1. ročník ZŠ (I.-IV. dí

Kód: 7397117

Úplný název:

Lili a Vili 1 – V první třídě - mezipředmětové pracovní sešity pro 1. ročník ZŠ (I.-IV. dí (Maňourová Zuzana, Nastoupilová Dita): Mezipredmetové pracovní sešity pro 1. rocník ZŠ 1.- 4. díl

Autor a popis:

Maňourová Zuzana, Nastoupilová Dita, Klett, 308 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
230 Kč (276 Kč)
  / ks  
koupit
 

Celkem čtyři mezipředmětové sešity jsou určeny dětem pro práci v hodině i doma. Jejich koncepce je založena na vzájemném prostupování témat z jednotlivých školních předmětů. Látka je rozdělena do deseti barevně odlišených kapitol odvozených z prvouky a obsahuje učivo českého jazyka, matematiky i prvouky. Jasné uspořádání na straně a barevné odlišení jednotlivých předmětů usnadňuje orientaci jak žákům, tak učitelům. Součástí sešitů jsou strany na sebehodnocení a také přílohy k vystřižení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lili a Vili 1 – V první třídě - mezipředmětové pracovní sešity pro 1. ročník ZŠ (I.-IV. dí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lili a Vili 1 – V první třídě - mezipředmětové pracovní sešity pro 1. ročník ZŠ (I.-IV. dí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lili a Vili 1 – V první třídě - mezipředmětové pracovní sešity pro 1. ročník ZŠ (I.-IV. dí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lili a Vili 1 – V první třídě - mezipředmětové pracovní sešity pro 1. ročník ZŠ (I.-IV. dí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lili a Vili 1 – V první třídě - mezipředmětové pracovní sešity pro 1. ročník ZŠ (I.-IV. dí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Lili a Vili 1 – V první třídě - mezipředmětové pracovní sešity pro 1. ročník ZŠ (I.-IV. dí