Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ

Kód: 7397118

Úplný název:

Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (Maňourová Zuzana, Nastoupilová Dita): Ucebnice ceského jazyka pro 1. rocník ZŠ (genetická metoda); 1. díl

Autor a popis:

Maňourová Zuzana, Nastoupilová Dita, Klett, 80 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
82 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

První část bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které se děti naučí všechna velká tiskací písmena z české abecedy. Učebnice využívá genetickou metodu při nácviku čtení a psaní. Důraz je kladen na rozvíjení jazykové zásoby a komunikačních dovedností, na čtení s porozuměním a mezipředmětové vnímání učiva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ