Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou

Kód: 8931172

Úplný název:

Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou (Caioli Luca): Duverný príbeh kluka, který se stal legendou

Autor a popis:

Caioli Luca, TIMY Partners s.r.o., 308 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Celosvětový bestseller Nejlepší hráč světa roku 2009 a 2010 a nejlepší fotbalista hrající v Evropě Lionel Messi je rychlý, pružný a rtuťovitý. Jako nositel Maradonova dresu číslo 10 je v argentinském národním týmu předurčen stát se fotbalovým bohem. Je mu pouze třiadvacet let a je všeobecně považován za nejnadanějšího hráče planety - je hrdinou Barcelony a klenotem Argentiny. Stal se držitelem Zlatého míče za rok 2009 a svůj triumf zopakoval i v roce 2010. Luca Caioli přináší spoustu exkluzivních výpovědí, které vkládá do příběhu Lea Messiho. Život slavného fotbalisty přibližují jeho rodiče a rozvětvená rodina, jeho trenér v klubu Grandoli a Newell´s Old Boys, trenér Frank Rijkaard a spoluhráč Gianluca Zambrotta z Barcelony, argentinský internacionál a funkcionář Realu Madrid Jorge Valdano a mnoho dalších Argentinců, jako například hráč Manchesteru City Pablo Zabaleta, nebo bývalý španělský obránce FC Chelsea Asier del Horno. Kniha přináší brilantní, zasvěcený a objevný portrét nejlepšího fotbalisty světa a měla by být povinným čtením pro všechny fanoušky fotbalu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Lionel Andrés Messi - Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou