Lisování květin v mikrovlnné trobě

Kód: 7359193

Úplný název:

Lisování květin v mikrovlnné trobě (Sheenová Joanna):

Autor a popis:

Sheenová Joanna, Metafora, 112 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
73 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nové techniky dokonalého lisování květin…
Aranžujete-li čerstvé květiny do úchvatné, nádherné kytice, je pomyšlení na to, že vydrží jen krátký čas, trochu smutné. Při troše snahy a za použití nejmodernějších prostředků vám vaše aranžmá může vydržet tak týden, nanejvýše pak dva. Z lisovaných květů se ale můžete těšit po mnoho týdnů, měsíců či dokonce let…
Lisování květin je oblíbený a fi nančně nenáročný koníček a moderní techniky, které si podle téhle knížky osvojíte, pak vnesou do tohoto umění opravdový převrat. Za pomoci mikrovlnné trouby - tedy přístroje, o kterém se za časů našich babiček nikomu ani nezdálo - můžeme totiž květiny sušit a lisovat mnohem kvalitněji a účinněji než kdykoli předtím.
Dokonce tak lze vylisovat druhy, u nichž to dosud nebylo možné, jako například orchideje, takže dnes už si dokážete svatební či jinou slavnostní kytici z těchto křehkých exotických květů uchovat jako zhmotnělou vzpomínku.Také barvy květin zůstávají při použití této techniky jasné, celý proces lisování se urychlí a vylisované květy - pokud s nimi chcete dál pracovat - tak můžete použít téměř okamžitě.
V knize se samozřejmě dočtete i o klasických, standardních postupech lisování květin, protože i ty vám, ve spojení s využitím mikrovlnky, mohou být užitečné. Nechybí ani seznam všech typů a druhů květin, které se dají uchovat, a samozřejmě ani praktické rady, jak se kterou květinou nejlépe zacházet.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lisování květin v mikrovlnné trobě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lisování květin v mikrovlnné trobě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lisování květin v mikrovlnné trobě (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lisování květin v mikrovlnné trobě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lisování květin v mikrovlnné trobě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Lisování květin v mikrovlnné trobě