Literární výchova pro 8. ročník ZŠ - Úvod do světa literatury I.

Kód: 71683880

Úplný název:

Literární výchova pro 8. ročník ZŠ - Úvod do světa literatury I. (Nezkusil Vladimír):

Autor a popis:

Nezkusil Vladimír, FORTUNA, 160 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
89 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Úvod do světa literatury I přináší ukázky z literatury starověké, středověké a pokračuje přes ukázky zejména z děl evropských autorů období humanismu a renesance až k literatuře barokní. Mezi dobovými autory se občas vyskytují i autoři z dob pozdějších, jejichž díla se věnují některému uvedenému období, osobnosti z dané doby či tématu, jehož pojetí je zde předmětem srovnání. Autor do učebnice promítl vlastní lidské, čtenářské a pedagogické zkušenosti. Čtenářům nepředkládá pouze zajímavé texty k četbě, odhaluje též jejich uměleckou stavbu. Doplněny jsou též teoretické a literárně historické pasáže, ale i základní informace o autorech vybraných ukázek. Kromě kapitol zahrnujících pouze opakování začíná každá kapitola stručným úvodem představujícím dobu, společnost či myšlení lidí, v jejím závěru jsou pak náměty k úvahám a činnostem a krátké shrnutí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Literární výchova pro 8. ročník ZŠ - Úvod do světa literatury I. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Literární výchova pro 8. ročník ZŠ - Úvod do světa literatury I..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Literární výchova pro 8. ročník ZŠ - Úvod do světa literatury I. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Literární výchova pro 8. ročník ZŠ - Úvod do světa literatury I. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Literární výchova pro 8. ročník ZŠ - Úvod do světa literatury I. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Literární výchova pro 8. ročník ZŠ - Úvod do světa literatury I.