Literatura pro 3.ročník SŠ - Pracovní sešit

Kód: 7358136

Úplný název:

Literatura pro 3.ročník SŠ - Pracovní sešit (Andree Lukáš, Dvořák Jan): Pracovní sešit

Autor a popis:

Andree Lukáš, Dvořák Jan a kolektiv, didaktis, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
161 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Pracovní sešit rozvíjí a procvičuje znalosti, které jsou obsaženy v učebnici. Stejně tak napomáhá rozvoji dovedností i klíčových kompetencí na základě probíraného učiva. Struktura pracovního sešitu kopíruje strukturu učebnice, což usnadňuje práci s touto částí sady. Navíc je na konci každého tematického celku zařazena opakovací kapitola, která prohlubuje a testuje znalosti a dovednosti studentů.
Pracovní sešit je založen na velkém množství ukázek z literárních děl, dá se tedy využít i jako klasická čítanka. Kromě toho se ke každé ukázce vztahují konkrétní otázky a úkoly, které napomáhají k dosažení očekávaných výstupů, k rozvoji klíčových kompetencí, realizaci průřezových témat i zapojení mezipředmětových vztahů dle RVP pro střední odborné i gymnaziální vzdělávání.
V pracovním sešitě jsou obsaženy cvičení pro individuální, párovou i skupinovou práci. Přináší i náměty pro dlouhodobější projekty.
Pracovní sešit, stejně jako učebnice, odkazuje na ukázky na CD, se kterými se v pracovním sešitě rovněž pracuje. Dabingu se opět ujali přední čeští herci v čele s nositelem Ceny Thálie, panem Erikem Pardusem.
Přepis audio nahrávek z CD ke cvičením v učebnici a pracovním sešitě učebnicové sady Literatura pro 3. ročník SŠ je součástí titulu Literatura pro 3. ročník SŠ - Průvodce pro učitele.
Přepis audio nahrávek a zvukovou ukázku naleznete v sekci "Ke stažení" zde.
Určité typy cvičení se cíleně zaměřují na práci s jazykovým materiálem: procvičují pravopis, tvarosloví, skladbu, podporují tvůrčí práci s textem. Cvičení dále rozvíjí komunikační a sociální dovednosti studentů, a to vždy na základě literárního učiva.
Cvičení podporují i práci s ostatními zdroji informací (odborná literatura, internet, …), učí tak studenta zásadám práce s informačními zdroji při tvorbě vlastních prací, což uplatní jak při dalším studiu, tak v praktickém životě.
Naprostou většinu cvičení lze vypracovat přímo do sešitu (výjimku tvoří pouze dlouhodobější projekty a cvičení vyžadující vytvoření delšího textu). Kombinací práce s učebnicí a pracovním sešitem tak tedy odpadá pro studenty zdlouhavé zapisování do sešitů. Studenti mohou konečně studovat a pedagogové učit, ne trávit drahocenný čas nekonečnými zápisy a diktováním.
S doložkou MŠMT.


 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Literatura pro 3.ročník SŠ - Pracovní sešit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Literatura pro 3.ročník SŠ - Pracovní sešit.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Literatura pro 3.ročník SŠ - Pracovní sešit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Literatura pro 3.ročník SŠ - Pracovní sešit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Literatura pro 3.ročník SŠ - Pracovní sešit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Literatura pro 3.ročník SŠ - Pracovní sešit