Little Red Riding Hood / Červená karkulka anglicky - prostorové leporelo s loutkami

Kód: 8720940

Úplný název:

Little Red Riding Hood / Červená karkulka anglicky - prostorové leporelo s loutkami (Trnka Jiří, Trnková Klára):

Autor a popis:

Trnka Jiří, Trnková Klára, Studio Trnka, 20 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Apart from the classical fairy-tale with illustrations by Jiří Trnka the book offers beautiful fold-up puppets made by this world-famous Czech illustrator and creator of puppet films. Four stage sets are attached which children may use to play out the fairy-tale. This arran­gement offers fun as part of a creative activity and boosts the children’s imagination.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Little Red Riding Hood / Červená karkulka anglicky - prostorové leporelo s loutkami do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Little Red Riding Hood / Červená karkulka anglicky - prostorové leporelo s loutkami.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Little Red Riding Hood / Červená karkulka anglicky - prostorové leporelo s loutkami (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Little Red Riding Hood / Červená karkulka anglicky - prostorové leporelo s loutkami bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Little Red Riding Hood / Červená karkulka anglicky - prostorové leporelo s loutkami doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Little Red Riding Hood / Červená karkulka anglicky - prostorové leporelo s loutkami