Littlest Pet Shop - Zvířátko s mini domečkem Sunshine Sweetness E0092

Kód: 9483358

Úplný název:

Littlest Pet Shop - Zvířátko s mini domečkem Sunshine Sweetness E0092 (kol.):

Autor a popis:

Wiky, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
346 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zvířátko s mini domečkem Sunshine Sweetness je krásně barevná hračka, která zaujme zejména holčičky. Hračka je určena pro děti od čtyř let a u malých i větších dětí bude skvěle rozvíjet jejich fantazii. Malé zvířátko má nyní svůj vlastní mini domeček, který ho dokonale vystihuje. Domečky zvířátek jdou k sobě sestavovat a různě kombinovat, takže pokud pořídíte vaší holčičce celý set, bude mít zvířátka všechny pěkně pohromadě. Příběhy, které se zvířátky a jejich mini domečky vymyslí, vás budou bavit!

Každé ze čtyř zvířátek Littlest Pet Shop má svoje bydlení, kde si po prožitém dobrodružství může odpočinout. Krásné barvičky, roztomilá očička zvířátek a navíc praktický domeček, to vše tvoří jedinečný hrací systém, který děvčátka ocení. Gorila Sunshine Sweetness má okolo sebe džungli a její nepostradatelné součásti. Tato roztomilá gorila ve fialové barvě je oblíbenou postavičkou, která vaší holčičce nesmí chybět!

Více druhů - náhodný výběr
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Littlest Pet Shop - Zvířátko s mini domečkem Sunshine Sweetness E0092 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Littlest Pet Shop - Zvířátko s mini domečkem Sunshine Sweetness E0092.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Littlest Pet Shop - Zvířátko s mini domečkem Sunshine Sweetness E0092 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Littlest Pet Shop - Zvířátko s mini domečkem Sunshine Sweetness E0092 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Littlest Pet Shop - Zvířátko s mini domečkem Sunshine Sweetness E0092 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hračky

 
Knihkupectví / Hry a hračky / Hračky / Littlest Pet Shop - Zvířátko s mini domečkem Sunshine Sweetness E0092