Audio CD: LIVE v Lucerně - 2 CD

Kód: 5631123

Úplný název:

Audio CD: LIVE v Lucerně - 2 CD (Janů Petra, Špinarová Věra):

Autor a popis:

Janů Petra, Špinarová Věra,, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
299 Kč (372 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.6.2017 dopoledne. 
 

Loni na podzim odstartoval nápaditý projekt dvou zářivých stálic naší populární hudby - Věry Špinarové a Petry Janů. Uskutečnilo se devět vyprodaných koncertů společného turné, se kterým projely Čechy a Moravu. Obě zpěvačky se svým fanouškům představily ve dvou samostatných blocích největších hitů, jejž propojily i několika duety. O doprovod se postaraly skupiny Golem a Band Adama Pavlíka. Záznam z beznadějně vyprodaného předvánočního koncertu, který se uskutečnil v Lucerně, vydá již 16. října 2015 v kompletu CD+DVD Supraphon. Audio záznam koncertu „silné dvojky“ rovněž bude ke stažení v digitálních servisech, jako jsou například Supraphonline či iTunes.

Od listopadu tandem Špinarová a Janů v úspěšném turné pokračuje. Pod trefným názvem Exkluzivní spojení jedinečných hlasů se tentokrát show uskuteční v deseti městech. Start je naplánován na 12. listopadu, kdy se koná první ze série dvanácti koncertů v Litoměřicích. Slavnostní křest CD+DVD, které vydává Supraphon pod názvem VĚRA ŠPINAROVÁ A PETRA JANŮ LIVE V LUCERNĚ bude ve velkém sále pražské Lucerny 15. prosince. „Pro velký zájem se prosincová vystoupení v Ostravě a Praze dokonce dublují, byly přidány koncerty v Gongu i v Lucerně. Exkluzivní spojení českých popových hvězd se letos poprvé představí i ve slovenské metropoli“, upřesňuje producentka zdařilého projektu Michaela Kocourková.

Petra Janů vydání CD+DVD okomentovala: „Jsem ráda, že se podařilo zachytit onen odpich a rockový drajv, jenž naše vystoupení má. Ti co se účastnili, budou mít památku a ti co to z nějakého důvodu nestihli, se mohou na naši show podívat alespoň prostřednictvím tohoto DVD.“ Věra Špinarová k tomu dodala: „Myslím si, že i v záznamu na CD a DVD je dobře slyšet a vidět, že jsme s Petrou naladěné na stejné vlně a to je také to, co posluchači nejvíce oceňují.“
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: LIVE v Lucerně - 2 CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: LIVE v Lucerně - 2 CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: LIVE v Lucerně - 2 CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: LIVE v Lucerně - 2 CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: LIVE v Lucerně - 2 CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: LIVE v Lucerně - 2 CD