Audio CD: LIVE v Lucerne - 2 CD

Kód: 5631123

Úplný název:

Audio CD: LIVE v Lucerne - 2 CD (Janů Petra, Špinarová Věra):

Autor a popis:

Janů Petra, Špinarová Věra,, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
306 Kč (372 Kč)
  / ks  
koupit
 

Loni na podzim odstartoval nápaditý projekt dvou zárivých stálic naší populární hudby - Very Špinarové a Petry Janu. Uskutecnilo se devet vyprodaných koncertu spolecného turné, se kterým projely Cechy a Moravu. Obe zpevacky se svým fanouškum predstavily ve dvou samostatných blocích nejvetších hitu, jejž propojily i nekolika duety. O doprovod se postaraly skupiny Golem a Band Adama Pavlíka. Záznam z beznadejne vyprodaného predvánocního koncertu, který se uskutecnil v Lucerne, vydá již 16. ríjna 2015 v kompletu CD+DVD Supraphon. Audio záznam koncertu „silné dvojky“ rovnež bude ke stažení v digitálních servisech, jako jsou napríklad Supraphonline ci iTunes.

Od listopadu tandem Špinarová a Janu v úspešném turné pokracuje. Pod trefným názvem Exkluzivní spojení jedinecných hlasu se tentokrát show uskutecní v deseti mestech. Start je naplánován na 12. listopadu, kdy se koná první ze série dvanácti koncertu v Litomericích. Slavnostní krest CD+DVD, které vydává Supraphon pod názvem VERA ŠPINAROVÁ A PETRA JANU LIVE V LUCERNE bude ve velkém sále pražské Lucerny 15. prosince. „Pro velký zájem se prosincová vystoupení v Ostrave a Praze dokonce dublují, byly pridány koncerty v Gongu i v Lucerne. Exkluzivní spojení ceských popových hvezd se letos poprvé predstaví i ve slovenské metropoli“, upresnuje producentka zdarilého projektu Michaela Kocourková.

Petra Janu vydání CD+DVD okomentovala: „Jsem ráda, že se podarilo zachytit onen odpich a rockový drajv, jenž naše vystoupení má. Ti co se úcastnili, budou mít památku a ti co to z nejakého duvodu nestihli, se mohou na naši show podívat alespon prostrednictvím tohoto DVD.“ Vera Špinarová k tomu dodala: „Myslím si, že i v záznamu na CD a DVD je dobre slyšet a videt, že jsme s Petrou naladené na stejné vlne a to je také to, co posluchaci nejvíce ocenují.“
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: LIVE v Lucerne - 2 CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: LIVE v Lucerne - 2 CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: LIVE v Lucerne - 2 CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: LIVE v Lucerne - 2 CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: LIVE v Lucerne - 2 CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: LIVE v Lucerne - 2 CD